5-й Всеукраїнський футбольний турнір “UTMOST CUP-2020” з футболу (м. Вінниця, 13-17.08.2020 р.)

З 13 по 17 серпня 2020 року команда юнаків 2006 р.н. тренера-викладача Мельника Михайла Петровича приймала участь у 5-му Всеукраїнському футбольному турнірі UTMOST CUP-2020 з футболу, який проходив у місті Вінниця.Всі команди були розділені на 4 групи, у кожній – по 4 команди.

Ігри проводились по колу. За результатами ігор, а саме:

ДЮСШ #2 – Атлет-ІІ 3:1

ДЮСШ #2 – ДВУФК Дніпро 2:2

ДЮСШ #2 – ДЮСШ-15 м. Київ 4:1

Наша команда КЗ “ДЮСШ #2 Луцької міської ради” посіла 1 місце в своїй групі і вийшли у півфінал турніру.

У півфіналі наші хлопці здобули впевнену перемогу над командою “Чемпіон” (м. Київ) з рахунком 2:0 і вийшли у фінал змагань.

Зустрівшись у фіналі з командою “Атлет” (м. Київ), наша команда поступилась з рахунком 1:2, та посіла ДРУГЕ місце у турнірі.А гравець нашої команди ДЮСШ #2 Валентин Стоянович був визнаний кращим гравцем турніру.

Хочеться висловити слова вдячності директору КЗ “ДЮСШ #2 Луцької міської ради”, Панчуку Валерію Валерійовичу, який допоміг в організації поїздки та участі команди у цих змаганнях, а також постійному спонсору спортивної школи, україно-німецькому заводу “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ” в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за надання транспорту для перевезення команди на змагання!

Вітаємо наших спортсменів під керівництвом досвідченого тренера-викладача Мельника Михайла Петровича, які показали чудовий результат у турнірі та бажаємо подальших перемог!

Вирішується питання участі команд КЗ ” ДЮСШ #2 Луцької міської ради” у ДЮФЛ України з футболу (І ліга) серед команд юнаків 2004 р.н. та 2006 р.н., який розпочинається у вересні 2020 року. Цим питанням займається директор ДЮСШ #2 – Панчук Валерій Валерійович, і ми надіємося, що воно буде вирішене позитивно! А даний турнір, який проходив у Вінниці, став вдалим стартом до участі у майбутньому Чемпіонаті!