Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO (всі розділи) серед юнаків та юніорів (м. Бровари, 13-16.02.2020) р.)

З 13 по 16 лютого 2020 року в м.Бровари, Київської області проходив Чемпіонат України з кікбоксингу ВАКО (всі розділи) серед юнаків та юніорів, в якому прийняло участь 975 спортсменів. Збірну команду КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” представляли 11 спортсменів тренерів-викладачів Кобеля Анатолія Дмитровича та Кобеля Дмитра Анатолійовича. Спортсмени тренуються в спеціалізованому залі Волинського Клубу боксу Олімпійського резерву (керівник Роговський Р.М.).

Наші спортсмени показали такі результати:

Гоюк Максим (42 кг) – І місце (фул-лайт)
Глушко Яна (52кг) – І місце (лоу-кік)
Іксанова Анна (30 кг) – 2 місце (кік-лайт)
Горошко Каріна (60кг) – 2 місце (кік-лайт)
Гавура Вадим (79 кг) – 2 місце (кік-лайт)
Іксанов Вадим (52 кг) – 3 місце (кік-лайт)
Поліщук Вадим (69 кг) – 3 місце (кік-лайт)
Іксанов Владислав (69 кг) – 5 місце (лайт контакт)

Директор КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” привітав спортсменів з успішним виступом у змаганнях та побажав успіхів та перемог!
Спортсмени та тренери відділення висловлюють вдячність за допомогу голові Федерації кікбоксингу м. Луцька Іваницькому Г.І.
Дирекція спортивної школи та спортсмени висловлюють вдячність головному спонсору, україно-німецькому заводу “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ” в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за надання транспорту для перевезення команди на змагання!!!