Чемпіонат Волинської області за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2021” з художньої гімнастики

16-17 жовтня 2021 року пройшов чемпіонат Волинської області з художньої гімнастики за програмою обласної спартакіади “Волинь спортивна-2021” (за програмою КМС).

В індивідуальній програмі 1 місце в багатоборстві виборола Ющак Олександра (2006 р.н.).

В груповій вправі команда ДЮСШ №2 виборола 2 місце (склад команди: Сидорчук Софія, Максимова Софія, Півнюк Кіра, Кубюк Анна, Гришко Вікторія).

До змагань спортсменок підготувала тренер-викладач КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” Гаврилюк Валентина Рашидівна.

Вітаємо наших гімнасток та їх тренера з успішним виступом у змаганнях та бажаємо перемог!