19-21 лютого 2021 року в м. Жовква, Львівської області проходив ІІ тур Клубного Чемпіонату України з настільного тенісу серед юнаків 2006-2008 рр.н. 23 команди ведуть боротьбу за завання найсильнішої команди України.Волинську область у цих змаганнях представляє команда ДЮСШ №2 в складі: Голодюка Іллі, Острого Іллі, Держая Романа.

В ході безкомпромісної боротьби наша команда посіла 3 місце і за сумою двох турів претендує на бронзові медалі. Все буде вирішуватися в останньому турі, який пройде в квітні місяці.

Побажаємо нашим вихованцям вдалого виступу на цих стартах.