Міжнародний турнір з боксу (м. Солігорськ, Білорусія, 22.02.2020 р.)

Збірна команда КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” взяла участь у міжнародному турнірі з боксу, який проходив у м. Солігорську (Білорусія). У турнірі приймали участь більше 100 боксерів з Азербайджану, Литви, України, Росії, Булорусії.

Наші спортсмени посіли такі місця:
Абрамчук Микита (в/к 40 кг) – 1 місце
Зарудницький Вадим (в/к 44,5 кг) – 1 місце
Приймачук Дмитро (в/к 63 кг) – 1 місце
Гульт Назар (в/к 60 кг) – 1 місце

Найкращим тренером змагань визнали нашого тренера Артура Каменєва.

Дирекція ДЮСШ №2, тренерсько-викладацький склад та спортсмени висловлюють вдячність постійному спонсору школи, україно-німецькому заводу “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ” в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за надання транспорту для перевезення команди на змагання!!!

Директор ДЮСШ №2 Панчук В.В. привітав спортсменів з чудовим виступом у турнірі та побажав перемог!