Міжнародний турнір з футболу (м. Мінськ, 14-16.02.2020 р.)

З 14 по 16 лютого 2020 року команда КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” з футболу 2006 р.н. під керівництвом тренера-викладача Мельника Михайла Петровича приймала участь у Міжнародному турнірі з футболу, який проходив у місті Пінську, Білорусія.Команад провела зустрічі:
ДЮСШ №2 – м. Барановичі – 3:0
ДЮСШ №2 – ЦОР “Брест” – 4:2
ДЮСШ №2 – м. Молильов – 3:0
ДЮСШ №2 – м. Пінськ – 2:2
Таким чином, вигравши всі зустрічі, наша команда стала чемпіоном турніру. Спортсмени булі нагороджені кубком і медалями. Також, кращим захисником турніру став наш футболіст Шевчик Марк.
Директор ДЮСШ №2 привітав спортсменів та тренера з успішним виступом у турнірі, побажав успіхів та перемог.
А також, хочеться подякувати постійному спонсору ДЮСШ №2, україно-німецькому заводу “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ” в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за надання транспорту для перевезення команди на змагання!