Міжнародний турнір з футболу “RIGA CUP-2020” (м. Рига, 22-24.01.2020 р.)

22-24 січня 2020 року збірна команда КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” з футболу під керівництвом тренера-викладача Мельника М.П. прийняла участь у Міжнародному турнірі з футболу “RIGA CUP – 2020”. В турнірі взяли участь 16 команд з Латвії, Фінляндії, Норвегії, Швеції, Данії, Бельгії, Англії.
В результаті підсумкової таблиці команда ДЮСШ №2 посіла ІІІ місце, пропустивши вперед лише “Зеніт” (Санкт-Петербург, Росія) та місцеву команду. Наша команда була нагороджена кубком та медалями, а Поліщук Вадим та Стоянович Валентин стали кращими захисником та нападником турніру й отримали чудові статуетки.
Хочеться подякувати постійному спонсору ДЮСШ №2, україно-німецькому заводу “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ” в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за надання транспорту для перевезення команди на змагання.

Директор ДЮСШ №2 Панчук В.В. привітав команду та тренера Мельника М.П. з успішним виступом у турнірі та побажав подальших успіхів та перемог!!!