Міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2006 р.н. (м. Брест, 16-18.01.2020 р.)

З 16 по 18 січня 2020 року у м. Брест (Республіка Білорусія) відбувся Міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2006 р.н, у якому приймала участь наша команда ДЮСШ №2 під керівництвом тренера-викладача Мельника М. П.Груповий етап:
ДЮСШ №2 – ДЕСНА (Чернігів, Україна) 4️:0️
ДЮСШ №2 – НЕМАН (Гродно, Білорусія) 3️:1
ДЮСШ №2 – ЦОР (Брест, Білорусія) 3️:0
У фіналі команда ДЮСШ №2 зустрілася із бронзовими призерами вищої ліги Білорусії в своїй категорії, командою ЦОР (Мінськ, Білорусія) та виборола перемогу з рахунком 2️:1.
Вітаємо команду та тренера успішним виступом на міжнародному турнірі та бажаємо подальших успіхів та перемог!