Молодіжна хокейна ліга (м. Луцьк, 8-9.02.2020 р.)

Продовжуються змагання під егідою Української Молодіжної Хокейної Ліги серед дитячих та юнацьких команд різних вікових категорій. У всіх вікових дивізіонах вже пройдено екватор – попереду вирішальні тури.

В дивізіоні Валерія Ширяєва (гравці до 11 років) на турнірний шлях вийшли 9 дружин. На першому етапі вони були поділені на дві групи, в яких визначали по два кращих колективи, що продовжуватимуть боротьбу за місця на п’єдесталі.

Видовищною була боротьба за дві путівки до квартету найкращих в групі “А”, де приблизно рівний рівень гри продемонстрували “Білий Барс” з Білої Церкви, “Галицькі Леви” з Новояворівська і луцька дружина ДЮСШ №2 “Спарта”. Юні лучани дещо відпустили головних суперників в перших двох турах, перемагаючи в них лише вінницький “Патріот”, а от в наступних двох продемонстрували справжню волю до перемоги, виграли 5 з 6-ти матчів, але врешті-решт, спартанцям не вистачило всього одного турнірного балу, аби наздогнати конкурентів.

Тож на другому етапі 10-річні спартанці грають у групі “Г”, команди якої змагаються за 5-9 місця. 8-9 лютого на льодовій арені “Снігова королева” відбувся другий тур цього турніру. В ньому мали взяти участь господарі туру – луцька ДЮСШ №2 “Спарта”, а також команди хокейних шкіл “Крижинка” (Київ), “Патріот” (Вінниця) та “Придніпровськ” (Дніпро). Але дніпровська дружина не змогла прибути через хвороби більшості гравців, тож їх оперативно замінив “Дніпро” з Херсона.

Поспіхом зібрані в дорогу херсонці, на жаль, не змогли створити належної конкуренції суперникам і програли всі матчі. Справжній бій фаворитам туру дали вінницькі хлопці, але змушені були двічі їм програти з мінімальними рахунками.

Вирішальною для визначення переможця туру і поточного лідера змагань стала зустріч “Спарти” і “Крижинки”. В першому турі переможця у їх поєдинку було визначено тільки в серії булітів, яку влучніше виконали “крижані” хлопці.

Гра тримала в напрузі від першої до останньої секунди. Тричі столичні гості виривались вперед, і тричі їх наздоганяли юні лучани. Нарешті, вже спартанці повели в рахунку, але кияни встановили рівновагу. Здавалось, не вдасться минути суперникам булітної серії і в Луцьку. Проте, за півхвилини до фінальної сирени юні хокеїсти з луцької ДЮСШ №2 закинули переможну шайбу. Тож тепер саме луцька команда очолює турнірну таблицю групи “Г”.

Ось як завершились матчі луцького туру.

“Крижинка” – “Патріот” – 4:3 (0:1, 2:1, 2:1)

ДЮСШ №2 “Спарта” – “Дніпро” – 9:1 (4:1, 4:0, 1:0)

ДЮСШ №2 “Спарта” – “Патріот” – 8:7 (3:2, 2:1, 3:4)

“Крижинка” – “Дніпро” – 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)

“Патріот” – “Дніпро” – 8:1 (3:0, 0:0, 5:1)

ДЮСШ №2 “Спарта” – “Крижинка” – 5:4 (1:1, 1:1, 3:2)

ДЮСШ №2 “Спарта” (Ю-11) грала в такому складі:

воротарі – Артем Падій, Василь Карпюк;

заисники – Олександр Рижук, Матвій Щесюк, Веніамін Солтисюк, Максим Танасюк, Радимир Гафуров;

нападаючі – Федір Трегубенко, Давид Мацко, Максим Понурко, Володимир Львов, Владислав Бобик, Юрій Надворський, Тимофій Курилас, Артем Білан, Артем Шумар, Сергій Гордієнко, Максим Вершецький, Роберт Маляренко.

Старший тренер: Дмитро Костянтинович Цимбал