Регіональний чемпіонат України серед збірних команд Хмельницької, Тернопільської, Рівненської та Волинської областей з боксу (м. Хмельницький, 26.02-01.03.2020 р.)

Зарудницький Вадим (в/к 44,5 кг) – переможець регіонального чемпіонату України серед збірних команд Хмельницької, Тернопільської, Рівненської та Волинської областей з боксу, який проходив у м.Хмельницькому з 26 лютого по 01 березня 2020 року.Крім того, він визнаний одним із кращих боксерів змагань.
Абрамчук Микита (в/к 37-40 кг) – 3 місце
Також одночасно проходив Міжнародний турнір з боксу на призи ЗТУ Анатолія Чумакова серед молоді та юніорів. Наші результати:
Гульт Назар (в/к 60 кг) – 2 місце
Карпюк Максим (в/к 52 кг) – 3 місце
Директор КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” Панчук В.В. привітав спортсменів та тренерів Каменєва Артура, Боярчука Петра та Боярчука Василя з успішним виступом у змаганнях та побажав перемог!!!
Висловлюємо вдячність постійному спонсору змагань, україно-німецькому заводу “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ” в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за надання транспорту для перевезення команди на змагання!