Турнір Utmost Cup 2020 (U-14)

Ще раз вітаємо футбольну команду КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” 2006 р.н. під керівництвом старшого тренера-викладача відділення футболу Мельника Михайла Петровича, яка здобула срібну медаль у турнірі “Utmost Cup 2020 (U-14)”, який проходив в м. Вінниця.

А також висловлюємо вдячність директору КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради” Панчуку Валерію Валерійовичу за допомогу в організації виїзду команди на змагання та постійному спонсору спортивної школи, україно-німецькому заводу “Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ” в особі технічного директора Славоміра Качмарека та фінансового директора Олександра Шаварського за надання транспорту для перевезення команди на змагання.