Відкритий чемпіонат Волинської області з кікбоксингу ISKA (м. Луцьк, 28-29.20.2020 р.)

28 – 29 лютого в м. Луцьку відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з кікбоксингу ISKA, в якому приймали участь команди з м. Рівного, Вараша, Костопіля, Володимир-Волинського та Луцька, в змаганнях взяли участь 141 учасник.

На цих змаганнях формувалася збірна команда Волинської області з кікбоксингу для участі у Чемпіонаті України 26-29 березня 2020 року, який пройде в м. Чернігові.
Усі переможці були нагородженні призами. Також бійці отримали новий бойовий досвід.
Загальнокомандні місця
1 – КЗ “ДЮСШ №2 Луцької міської ради”
2 – КОМАНДА СНУ
3 – м. ВОЛОДИМИР –ВОЛИНСЬКИЙ
Вітаємо команду ДЮСШ №2 з командною перемогою, бажаємо успіхів і перемог!