ІV тур відкритого клубного чемпіонату Волинської області з настільного тенісу

16 травня 2021 року в приміщенні КЗ “ДЮСШ №2” проходив ІV тур відкритого клубного чемпіонату Волинської області з тенісу настільного (вища ліга) 🏓🏓🏓

В змаганнях прийняли участь команди:

1. Хімбудпласт (м. Луцьк)

2. ДЮСШ 2-1 (м. Луцьк)

3. Луцьк (м. Луцьк)

4. Електросервіс (м. Луцьк)

5. Нововолинськ (м. Нововолинськ)

6. Кромберг (м. Луцьк)

У напруженій боротьбі, ПЕРШЕ місце посіла команда “Хімбудпласт” у складі: Рибачука Романа, Луговського Сергія, Пахолко Ігоря.

ДРУГЕ місце посіла команда “ДЮСШ 2-1” у складі: Панчука Валерія, Бакликова Андрія, Ясашного Дениса, Медведєва Олександра.

ТРЕТЄ місце посіла команда м. Луцька у складі: Панчука Дениса, Голодюка Іллі та Остого Іллі.

Вітаємо команди з успішним виступом у змаганнях та бажаємо подальших успіхів та перемог!!!🏓🏓🏓