Зональні змагання Чемпіонату ДЮФЛ України з футболу

⚽⚽⚽ Завершилися зональні змагання Чемпіонату ДЮФЛ України з футболу сезону 2020-2021 р.р. серед команд U-15 та U-17.

В нашій групі було 10 команд з Чернівецької, Вінницької, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської та Хмельницької областей.

В результаті командного заліку команда юнаків 2004 р.н. ДЮСШ №2 завершила сезон на 5 місці, лишивши за собою право участі у сезоні 2021-2022 р.р.U-15 лідирувала весь сезон, але в останньому турі прикра нічия з результатом 2:2 в місті Калуш лишила нашу команду першості з відставанням від переможця групи на 2 очки.

Окремо хочеться відзначити «роботу» суддівського колективу матчу та упереджене ставлення до нашої команди. Майже кожен вхід в штрафний майданчик суперника негайно супроводжувався свистком арбітра. Тож, за активної допомоги суддів нашим суперникам вдалося втримати нічию. Так, команда юнаків (U-15) 2006 р.н. завершила сезон на 2 місці у турнірній таблиці.

КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» висловлює подяку директору заводу “SKF Україна”- Волчку Богдану Анатолійовичу за підтримку та допомогу нашим футболістам протягом усього сезону. Бажаємо успіху та процвітання заводу “SKF Україна”! ⚽⚽⚽